top of page

Step Halı Yıkama

Gülüm Yıkama Step Halı Yıkama konusunda uzman deneyimi ile son teknoloji Halı Yıkama ve temizleme makineleri ve içeriği tamamen doğal tabiat anadan alınmış yeşil sertifikaya sahip ürünlerle step halı yıkama işlemlerini uygular.
Step halılar diğer halı türlerine göre farklı iplik ve dokuma yapısına sahiptir. Gereken hassasiyet ve yanlış yıkama uygulaması sonucunda halı ciddi oranda zarar görebilir.

Sıcak karbonatlı halı yıkama yöntemi eşsizdir ve halılara en ufak bir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlar. Step halıların narin yapıları gereği makinalarda yıkanması, halının alt kısmında bulunan kaymaz tabakanın yıpranmasına ve step halının ömrünün kısalmasına neden olur. Bu yüzden step halı yıkama işlemleri el yordamı ile yapılması gerekmektedir.

İşletmemizde yeni tip COVID-19 önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemleri kullanılmaktadır. Kişiye özel sistmede halılarınız başka müşterilerin halıları ile temas etmez, hiçbir bulaşı riskine maruz kalmaz ve yalnızca size özel olarak, el değmeden yıkanmaktadır.

bottom of page