top of page
WhatsApp Image 2022-08-03 at 19.27.15 (2).jpeg

Hakkımızda

Profesyonelliğin Zirvesi

Gülüm Halı Yıkama olarak 1997 yılından beri konutlar ve ticari meskenler için gururla ev hizmetleri sunuyoruz. Sürecin her adımını planlamak için sizlerle çalışıyoruz ve memnun kaldığınızdan emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz ve geniş profesyonel hizmet yelpazemizle meskeninizdeki sıkıntıları halledeceğimizden emin olabilirsiniz.En ufak işlerden en büyük görevlere kadar her şeyde meskeniniz etkili, güvenilir ve birinci sınıf bir hizmeti hak ediyor. Gülüm Halı Yıkama olarak tam da bu nedenle, güvenebileceğiniz, kaliteli profesyonel hizmetler sunmak için kurulduk.

İstanbul Avrupa bölgesinde hızlı, etkili ve güvenilir bir Halı Yıkama Servisi olarak nam saldık. Ekibimiz her projeye hak ettiği ilgiyi gösterebilmek için gerekeni yapmaktan asla çekinmiyor. Tek isteğimiz müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması. Bu nedenle her projenin başından sonuna kadar iletişim kanallarını açık tutmayı ihmal etmiyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve planlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemize göz atın.

Söz konusu Halı Yıkama Servisi olduğunda kalite ve profesyonellik bizim için her şeyden önce gelir. Sektördeki en son gelişmeleri takip ederek ve edindiğimiz bilgileri işimize yansıtarak size sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştiriyoruz. 1997 yılından beri hedefimiz değişmedi: Çözüm odaklı hizmetler sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak.

Çağrı Merkezi

0552 642 85 85

Email 

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page